Face painting for creative parties

Colourful, skin-friendly face paints for little artists and dress up lovers. Perfect for carnival, Halloween or creative birthdays.

Filter & sort

Price Brand Age from Product features Certificates & seals of approval Highlights
Filter

Children’s face paint: 1 - 30 of 41 items

Namaki My Secret Play Make-up

Namaki My Secret Play Make-​up, Fawn

  • 7x Eyeshadows
  • 1x Applicator
  • 1x Mirror
€ 22,32 € 27,99

Delivery by October 09

Namaki Pumpkin & Skeleton Face Painting Kit

Namaki Pumpkin & Skeleton Face Painting Kit

  • 3 x Face painting colours, 3.5 g each
  • Black, white & orange
  • 1 x Brush
€ 12,51 € 13,99

Delivery by October 09

Namaki Butterfly Face Painting Kit

Namaki Butterfly Face Painting Kit, 24 g

  • 4x Water-based Face Painting, 6 g each
  • Pink, purple, golden yellow & white
  • 1x brush & 1x tattoo sheet
€ 19,80 € 22,49 (€ 825,00 / kg)

Delivery by October 09

Namaki Water-based Face Painting

Namaki Water-​based Face Painting, Black (6 g)

  • Great coverage
  • Creamy texture
  • Hypoallergenic & skin-friendly
€ 4,95 € 5,59 (€ 825,00 / kg)

Delivery by October 09

Namaki Lip Balm

Namaki Lip Balm, Vanilla (3,50 g)

  • Delicate colours & shiny finish
  • Moisturising properties
  • Protects
€ 9,81 € 10,99 (€ 2.802,86 / kg)

Delivery by October 09

Namaki Lip Gloss

Namaki Lip Gloss, Pink glitter (6 ml)

  • Shimmery finish
  • Delicious peach scent
  • Nourishing properties
€ 10,71 € 11,99 (€ 1.785,00 / l)

Delivery by October 09

Namaki Magical Worlds Skin Colour Pencils Set

Namaki Magical Worlds Skin Colour Pencils Set

  • 6 x Color Pencils, 2.1 g each
  • Practical & precise
  • Easy to remove
€ 24,75 € 27,99

Delivery by October 09

Namaki 3-Colors Eyeshadow Palette

Namaki 3-​Colors Eyeshadow Palette, Spring

  • 3 x eyeshadows
  • 1 x applikator
  • 1 x mirror
€ 13,41 € 14,99 (€ 4.470,00 / kg)

Delivery by October 09

Namaki Mermaid Face Painting Kit

Namaki Mermaid Face Painting Kit, 24 g

  • 4x Water-based Face Painting, 6 g each
  • Pink, light blue, silver grey & white
  • 1x brush & 1x tattoo sheet
€ 19,80 € 22,49 (€ 825,00 / kg)

Delivery by October 09

Namaki Special FX Sponge

Namaki Special FX Sponge

  • Creates spectacular effects
  • Easy to use
  • Reusable
€ 3,42 € 3,89

Delivery by October 09

Namaki Devil & Spider Face Painting Kit

Namaki Devil & Spider Face Painting Kit

  • 3 x Face painting colours, 3.5 g each
  • Black, white & red
  • 1 x Brush
€ 12,51 € 13,99

Delivery by October 09

Namaki Knight & Superhero Face Painting Kit

Namaki Knight & Superhero Face Painting Kit

  • 3 x Face painting colours, 3.5 g each
  • Black, blue & silver
  • 1 x Brush
€ 12,51 € 13,99

Delivery by October 09

Namaki Ninja & Superhero Face Painting Kit

Namaki Ninja & Superhero Face Painting Kit

  • 3 x Face painting colours, 3.5 g each
  • Black, red & gold
  • 1 x Brush
€ 12,51 € 13,99

Delivery by October 09

Namaki Princess & Unicorn Face Painting Kit

Namaki Princess & Unicorn Face Painting Kit

  • 3 x Face painting colours, 3.5 g each
  • White, turquoise & pink
  • 1 x Brush
€ 12,51 € 13,99

Delivery by October 09

Namaki Pirate & Ladybird Face Painting Kit

Namaki Pirate & Ladybird Face Painting Kit

  • 3 x Face painting colours, 3.5 g each
  • Red, white & black
  • 1 x Brush
€ 12,51 € 13,99

Delivery by October 09

Namaki Blue Sparkling Pouch

Namaki Blue Sparkling Pouch

  • 1x 3-Colors Eyeshadow Palette, 3g
  • 1x Lip Gloss, 6ml
€ 26,91 € 29,99

Delivery by October 09

Namaki Worlds of Horrors Box

Namaki Worlds of Horrors Box

  • 1 x 3-Colours Face Painting Kit
  • 2 x Skin Colour Pencils
  • 1 x Fake Blood & Sponge
€ 32,31 € 35,99

Delivery by October 09

Namaki Rainbow Box

Namaki Rainbow Box

  • 1 x 3-Colour Face Painting Kit
  • 2 x Face Colour Pencils & 1x Hair Mascara
  • 1 x Tatooki Sheet
€ 32,31 € 35,99

Delivery by October 09

Namaki Unicorn Face Painting Kit

Namaki Unicorn Face Painting Kit, 24 g

  • 4x Water-based Face Painting, 6 g each
  • Pink, light blue, golden yellow & white
  • 1x brush & tattooki sheet
€ 19,80 € 22,49 (€ 825,00 / kg)

Delivery by October 09

Namaki Pencil Sharpener

Namaki Pencil Sharpener

  • Perfect for namaki pencils
  • Dimensions: 35 x 26 x 26mm
€ 3,12 € 3,99

Delivery by October 09

Namaki Enchanted Worlds Box

Namaki Enchanted Worlds Box

  • 1 x 3-Colour Face Painting Kit
  • 2 x Face Colour Pencils & Sparkling Powder
  • 1 x Tattooi Sheet
€ 32,31 € 35,99

Delivery by October 09

Namaki Latex Sponges

Namaki Latex Sponges

  • 4 x sponges
  • For application & blending
  • Practically tailored
€ 2,79 € 3,19

Delivery by October 09

Namaki Rainbow Face Paint Pencils Set

Namaki Rainbow Face Paint Pencils Set

  • 6 x skin colour pencils, 2.1 g each
  • Accurate & practical
  • Skin-friendly
€ 24,75 € 27,99

Delivery by October 09

Namaki Wild Life Face Paint Pencils Set

Namaki Wild Life Face Paint Pencils Set

  • 6 x Color pencils, 2.1 g each
  • Practical & precise
  • Gentle on the skin
€ 24,75 € 27,99

Delivery by October 09

Namaki Lion & Giraffe Face Painting Kit

Namaki Lion & Giraffe Face Painting Kit

  • 3 x Face painting colours, 3.5 g each
  • White, blue & gold
  • 1 x Brush
€ 12,51 € 13,99

Delivery by October 09

Namaki Tiger & Fox Face Painting Kit

Namaki Tiger & Fox Face Painting Kit

  • 3 x face painting colours, 3.5 g each
  • Black, white & orange
  • 1 x Brush
€ 12,51 € 13,99

Delivery by October 09

Namaki Clown & Harlequin Face Painting Kit

Namaki Clown & Harlequin Face Painting Kit

  • 3 x Face painting colours, 3.5 g each
  • Blue, white & red
  • 1 x Brush
€ 12,51 € 13,99

Delivery by October 09

Namaki Hair Mascara

Namaki Hair Mascara, Blue (9 ml)

  • Perfect for kids
  • Easy to apply
  • Safe formula
€ 12,51 € 13,99 (€ 1.390,00 / l)

Delivery by October 09

Namaki Supporter Pencil Kit

Namaki Supporter Pencil Kit, Blue-​White-​Red

  • 3 x paint, 2.1 g each
  • For kids & adults
  • Gentle on the skin
€ 13,14 € 14,69

Delivery by October 09

Namaki Skin Colour Pencil

Namaki Skin Colour Pencil, White (2,10 g)

  • Practical & precision application
  • Easy to use
  • 100% natural & gentle on the skin
€ 4,95 € 5,59 (€ 2.357,14 / kg)

Delivery by October 09