Drinks by Holle

Filter & sort

Price Brand For whom? Product features Certificates & seals of approval
Filter

Beverages: 3 items

Holle Organic Baby Tea

Holle Organic Baby Tea, 30 g

  • 5th month onwards
  • 20 tea bags of 1.5 g each
  • With camomile
€ 2,99 (€ 99,67 / kg)

Delivery by October 07

Holle Organic Breastfeeding Tea

Holle Organic Breastfeeding Tea, 30 g

  • Without fennel
  • 20 tea bags of 1.5 g each
  • Fresh flavour
€ 2,99 (€ 99,67 / kg)

Delivery by October 07

Organic Whole Goat Milk Powder - For the Whole Family

Holle Organic Whole Goat Milk Powder -​ For the Whole Family, 400 g

  • 3 years & older
  • With A2 goat protein
  • Alternative to cow's milk
€ 15,99 (€ 39,98 / kg)

Not available at the moment