Intimate hygiene products
Intimate hygiene: 4 items
Intimate Wipes, 12 pieces
- Also suitable for sensitive skin
- No drying alcohol additives
- Packaging made from BPA-free plastic
€ 2,89 (€ 0,24 / pc)
Delivery by October 08
bodyotics Vulva Balm - Intimate Moisturising Cream, 59 ml
- For all skin types
- Rich & silky
- Moisturises
€ 29,99 (€ 508,31 / l)
Delivery by October 08
ohtastic Mama Care After Birth Spray, 75 ml
- Cares for scars & wounded areas
- Gentle, fragrance-free formula
- With rose & witch hazel water
€ 14,99 (€ 199,87 / l)
Delivery by October 08
Little Siberica BIO Baby Delicate Intimate Gel, 250 ml
- For sensitive baby skin
- pH-neutral formula
- Protects the microflora
€ 6,49 (€ 25,96 / l)
Delivery by October 08
Magazine Articles:
-
Ireland: Free standard delivery from € 87,90
-
Free
returns Secure payments
with SSL encryption technology