Lilikiwi 100 natural oral care & body care for children
Lilikiwi offers innovative, natural care products for children that combine safety, sustainability and playful learning.
Lilikiwi: 5 items
Lilikiwi Apple & Pear Toothpaste, 30 ml
- Easy to dose
- Fluoride content: 1,000 ppm
- Refillable
€ 10,99 (€ 366,33 / l)
Delivery by October 07
Lilikiwi Face & Body Cream, 50 ml
- For sensitive children's skin
- Refreshing & hydrating
- Easy to use
€ 19,99 (€ 399,80 / l)
Delivery by October 07
Lilikiwi Cleansing Foam, 250 ml
- For children's sensitive skin
- Can be used from birth
- Sulphate-free & mild to the skin
€ 19,89 (€ 79,56 / l)
Delivery by October 07
Lilikiwi Strawberry & Lychee Toothpaste, 30 ml
- Ideal for milk teeth
- Fluoride content: 1,000 ppm
- Refillable
€ 10,99 (€ 366,33 / kg Drained weight)
Not available at the moment
Lilikiwi Gentle Shampoo, 150 ml
- For sensitive scalp types
- Sulphate-free & mild
- No-tears formula
€ 16,89 (€ 112,60 / l)
Not available at the moment
Magazine Articles:
-
Ireland: Free standard delivery from € 87,90
-
Free
returns Secure payments
with SSL encryption technology